Odkryj wózki paletowe marki LEMA

wózki paletowe

MATERIAŁ PARTNERA

Firma LEMA, lider w branży rozwiązań logistycznych, posiada bogatą ofertę wózków paletowych, zaprojektowanych z myślą o efektywności, bezpieczeństwie oraz komforcie pracy. Wózki te są wynikiem lat doświadczeń i innowacji. Dostosowane do potrzeb każdego magazynu, fabryki czy centrum logistycznego są dowodem, że marka Lema to innowacja i jakość na bardzo wysokim poziomie, cenionym w branży logistyki.

Różnorodność

Oferta wózków paletowych obejmuje zarówno modele ręczne, jak i elektryczne. Jest wypadkową różnorodnych potrzeb i wymagań klientów. To także efekt długoletniej obserwacji rynku, który generalnie obejmuje transport ładunków, ale jest niezwykle zróżnicowany, co wynika ze specyfiki przenoszonych towarów o różnych gabarytach i przeznaczeniu.

Wózki paletowe ręczne

LEMA oferuje różnorodne modele wózków paletowych ręcznych, które charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i są dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Modele te różnią się udźwigiem, długością wideł, a także zastosowanymi materiałami, takimi jak stal oraz poliuretanowe koła i rolki, co zapewnia ich długą żywotność. Oferta obejmuje również wózki z różnymi funkcjonalnościami, takimi jak wspomaganie jazdy czy specjalne zabezpieczenia przed przeciążeniem. Wózki paletowe ręczne to idealna propozycja dla operacji na mniejszą skalę, gdzie prostota użytkowania i manewrowość są kluczowe. Ich solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą niezawodność.

Klasykiem gatunku, który produkowany jest od ponad dwudziestu lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem jest wózek ręczny paletowy AC 25/1000 TANDEM, który świetnie sprawdza się nawet w bardzo małych magazynach. Wózek jest bardzo zwrotny i umożliwia łatwe i precyzyjne wykonywanie manewrów.

Z kolei wózek ręczny paletowy PT 35/1150, którego udźwig wynosi 3 500 kg, to prawdziwy tytan wśród paleciaków ręcznych. Do jego budowy wykorzystano solidne komponenty, które sprawiają, że wózek nie ma sobie równych jeśli chodzi o wytrzymałość. Urządzenie posiada podwójne rolki, zawór przeciążeniowy, rolki najazdowe oraz ergonomicznie zakończone widły.

Wózki paletowe elektryczne

Marka LEMA w standardzie wyposaża wózki paletowe elektryczne w najnowsze technologie akumulatorowe i silniki elektryczne. Wózki te zapewniają większą efektywność pracy w intensywnie eksploatowanych przestrzeniach. Wózki charakteryzują się wysoką efektywnością i ergonomią pracy. Są to rozwiązania przyjazne dla użytkownika, zapewniające łatwość manewrowania i komfort pracy, nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni. W ofercie Lema znajdują się popularne modele elektryczne, cenione przez klientów za ich niezawodność i trwałość.

Można do nich zaliczyć wózek paletowy elektryczny LS 20 o udźwigu 2000 kg, należący do najczęściej wybieranych paleciaków elektrycznych. Posiada on bezobsługowy akumulator litowo-jonowy, charakteryzujący się krótkim czasem ładowania. Oryginalny rozmiar wózka umożliwia pracę w wąskich korytarzach, na samochodach, kontenerach ładunkowych. Ponadto wózek posiada dwa tryby pracy „wolny/szybki”, co pozwala na precyzyjne ustawienie palety i delikatne operowanie ładunkiem.

Innowacyjna technologia i wysoka jakość

Dążąc do ciągłego rozwoju, LEMA wdraża innowacyjne rozwiązania, takie jak zaawansowane opcje bezpieczeństwa, czy ergonomiczne elementy kontrolne. Wózki paletowe są projektowane z myślą o maksymalizacji produktywności przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy wózek paletowy marki LEMA jest wynikiem dbałości o szczegóły, wykorzystania wysokiej jakości materiałów i komponentów. Dzięki temu urządzenia sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach.

Usługi posprzedażowe

Przedstawiciele firmy Lema rozumieją, jak ważne jest wsparcie po zakupie, dlatego oferują klientom kompleksowe usługi serwisowe, dostęp do oryginalnych części zamiennych i profesjonalne doradztwo techniczne. Dzięki temu użytkownicy wózków paletowych LEMA mogą liczyć na szybką i fachową pomoc w każdej sytuacji.

Wybierając markę LEMA, decydujesz się na partnera, który łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Wózki paletowe oznaczone czarno-czerwonym znakiem firmowym to nie tylko gwarancja wydajności i niezawodności, ale także inwestycja w rozwój i bezpieczeństwo twojego przedsiębiorstwa. Pełną ofertę wózków ręcznych i elektrycznych oraz urządzeń ułatwiających transport ładunków znajdziesz na stronie www.lema-wozki.pl

Czytaj poprzedni

Oświetlenie LED w przemyśle – korzyści dla firm B2B w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju