1. Home
 2. Baza Firm
 3. Finanase

Centrum ubezpieczeń Partner

  Centrum ubezpieczeń Partner

  Centrum ubezpieczeń Partner - logo

  Centrum ubezpieczeń Partner w Opolu proponuje swoim klientom wiele różnego rodzaju ubezpieczeń, w tym kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla firm. U nas możesz ubezpieczyć samochód, życie, a nawet życie i zdrowie. Nie jesteś pewien, jaka opcja byłaby dla Ciebie najlepsza? Nie musisz się o to martwić. Nasz agent ubezpieczeniowy doradzi, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, najkorzystniejsze, a nawet najtańsze.
  Jesteśmy multiagencją, a to oznacza, że możemy dla Ciebie znaleźć ubezpieczenie u wielu różnych ubezpieczycieli. A to oznacza, że nie będziesz musiał sam porównywać ofert i tracić czasu na odwiedzanie wielu różnych biur ubezpieczeniowych.

  Dlaczego ubezpieczeniem firmy powinien się zająć broker ubezpieczeniowy?

  Przedsiębiorca powinien przede wszystkim wiedzieć jakie są różnice między brokerem ubezpieczeniowym, a agentem ubezpieczeniowym. Jak wiadomo agent będzie działał na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych, albo danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Z kolei broker nie reprezentuje żadnego towarzystwa tylko klienta, przez którego został zatrudniony. Zadaniem brokera ubezpieczeniowego jest zatem wybranie zdecydowanie najlepszej możliwej oferty dostępnej na rynku. Oferta musi dawać przedsiębiorcy najwięcej korzyści przy minimalnym wkładzie.

  Sequra CU Partner Sp. z o.o. Sp. k.
  45-018 Opole
  Pl. Wolności 4-5

  Strona internetowa: https://ubezpieczenia.opole.pl/

  NIP: 7543125287
  REGON:365158161
  KRS: 0000797577

  kontakt@cu-partner.pl
  Tel: 77 5444225
  Fax: 77 5444226

  Czytaj poprzedni

  VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp.z o.o.

  Czytaj następny

  Biuro tłumaczeń MLP