Dlaczego warto mieć pióro Parker?

pióro

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pióro Parker to produkt popularny na całym świecie. Prawie każdy wie, z jakim produktami należy kojarzyć markę Parker. Pióra wieczne Parker kojarzą się z ponadczasową elegancją i trwałością. Pióra Parker stanowią dobry pomysł na prezent na każdą okazję. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto mieć pióro Parker.

 1. Dla kogo pióro Parker?
 2. Pióro wieczne Parker dla wszystkich
 3. Pióra wieczne Parker jako pomysł na prezent

Historia marki Parker ma swoje początki w 1888 roku. Założył ją George Safford Parker, który był nauczycielem telegrafii. Dodatkowo trudnił się sprzedażą artykułów piśmienniczych. Miało to podratować jego budżet. Sprzedawał produkty firmy John Holland Pens Company. Najczęściej jego klientami byli uczniowie. Parker zauważył, że dostarczane przez niego pióra i długopisy szybko ulegają uszkodzeniu. Zaczął je naprawiać i udoskonalać. W ten sposób opracował niezawodne pióro Parker.

Dla kogo pióro Parker?

Pióra wieczne Parker są dla wszystkich. Wiek i wykonywana praca nie ma w tym przypadku większego znaczenia. Przyjęło się, że pióra Parker są szczególnie popularne w środowiskach biznesowych. Marka ma szeroki asortyment swoich produktów. Każdy bez większego problemu może wybrać idealne dla siebie pióro. W ofercie znajdują się pióra na każdą kieszeń. Pióro wieczne Parker sprawia, że charakter pisma staje się staranniejszy. Pisanie piórem zwraca uwagę współpracowników, kontrahentów i klientów. Daje wiele przyjemności. Może wyróżnić osobę w większej grupie. Pióro Parker może być wykorzystywane w codziennej nauce lub pracy. Może mieć też przeznaczenie o charakterze inwestycyjnym. Pióra można grawerować, dzięki czemu może to być udany upominek firmowy lub standardowe wyposażenie każdego przedsiębiorstwa.

Pióro wieczne Parker dla wszystkich

Pióro wieczne Parker może być na naboje lub atrament. Wybór w tym przypadku zależy od indywidualnych preferencji. Przykładowo dla dziecka uczęszczającego do szkoły, wygodniejsze w użytkowaniu może być pióro na naboje, gdyż eliminuje to ryzyko rozlania się atramentu. Dla osób pracujących w biurach lub w domu idealne będzie pióro na atrament. Można wybierać kolory atramentu. Najczęściej jest to kolor niebieski, granatowy i czarny. Można też kupić atrament w kolorze zielonym, brązowym i czerwonym. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy może mocno zindywidualizować swoje pióro. Dokumenty podpisywane piórem będą się pięknie prezentować. W przypadku uczniów pisanie piórem może wpływać na ładniejsze pismo. Każdy produkt tej marki jest nie tylko elegancki, ale i wyjątkowo trwały. Z pióra można korzystać przez wiele lat.

Pióra wieczne Parker jako pomysł na prezent

Produkty marki Parker są idealne na prezent. Taki produkt może być prezentem dla klientów i kontrahentów firmy. Może być też upominkiem dla pracowników. Jest to rodzaj prezentu, który powszechnie uważa się za trafiony. Pióro Parker zachwyca swoim wyglądem, a poza tym otrzymanie kultowego pióra daje ludziom wiele radości. Jest to upominek uniwersalny, czyli nie trzeba się martwić, że będzie to niestosowny prezent. Nie ma ryzyka, że takim upominkiem kogoś się obrazi czy przekroczy się barierę w relacji szef — pracownik. Parker to zawsze strzał w dziesiątkę. Pióro w eleganckim opakowaniu można wręczać z okazji takich jak:

 • urodziny
 • imieniny
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Mężczyzn
 • impreza integracyjna
 • podziękowanie za uczestnictwo w spotkaniu lub konferencji
 • podziękowanie za odwiedzenie stoiska na Targach
 • życzenia świąteczne
 • rozpoczęcie roku szkolnego lub akademickiego
 • nagrody w konkursie.

Czytaj poprzedni

Profesjonalne mycie kostki brukowej – jak przywrócić kostce jej pierwotny blask?

Czytaj następny

Wielowymiarowość rozwiertaków maszynowych