GRALA – producent opakowań foliowych i ekologicznych

opakowania

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Opakowania foliowe wykorzystywane są w wielu branżach; odpowiednie zabezpieczenie towaru w czasie transportu i przechowywania, ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych etc. – wszystko to wymaga zastosowania różnorodnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy folie i opakowania foliowe dla firm, producentów artykułów spożywczych, sklepów budowlanych i wielu innych gałęzi przemysłu.

Działamy w branży opakowań od 1995 roku – wieloletnie doświadczenie przełożyło się na owocną współpracę z podmiotami o zasięgu lokalnym, jak i krajowym i międzynarodowym. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę związaną zarówno z samym procesem produkcji, jak i z najnowszymi trendami w branży opakowań – dzięki temu stale rozszerzamy asortyment o nowe produkty.

Produkty GRALA

Stawiamy na dużą różnorodność, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno worki i opakowania foliowe, jak i arkusze foliowe czy produkty do pakowania – dzięki temu firmy mogą dokonać kompleksowego zaopatrzenia w jednym sklepie. Realizujemy zarówno duże zlecenia, jak i mniejsze zamówienia.

Wśród propozycji GRALA znajdują się między innymi…

  • Wysokiej jakości worki przemysłowe na opał (jak ekogroszek, pellet, brykiet), na opony czy sól drogową, które charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością i niezawodnością, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno do przechowywania, jak i transportu tych materiałów.
  • Kaptury i wkłady foliowe z wysokiej jakości folii LDPE lub regranulatu – niezbędne do pakowania ładunków oraz produktów wielkogabarytowych.
  • Worki i woreczki foliowe LDPE, HDPE, PP w wariancie zamykanym i niezamykanym, torebki celofanowe, foliopaki, woreczki strunowe; woreczki foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością posiadają wymagane atesty spożywcze oraz niezbędne certyfikaty.
  • Taśmy foliowe dostępne w wielu rozmiarach i o różnej grubości, w tym również praktyczne taśmy termokurczliwe oraz z recyklingu.
  • Arkusze foliowe – idealne do zabezpieczania produktów na przykład przed działaniem wilgoci.
  • Wytrzymałe tunele foliowe (rękawy i półrękawy).
  • Jednorazowe reklamówki, torby reklamowe, okolicznościowe torebki świąteczne.
  • Produkty do pakowania: folia stretch, folia bąbelkowa, taśmy do pakowania, foliowe koperty z klejem oraz etykiety foliowe umożliwiające wygodną wysyłkę towarów.
  • Rękawice ochronne i maseczki – w naszym sklepie realizujemy także zamówienia związane ze środkami ochronnymi dla pracowników.

To nie wszystko! Mamy także produkty papierowe i atrakcyjną ofertę BIO dla firm zainteresowanych opakowaniami ekologicznymi oraz propozycje recyklingowe.

GRALA ekologicznie

Z myślą o planecie i firmach stawiających na rozwiązania ekologiczne wprowadziliśmy do asortymentu produkty BIO. Reklamówki biodegradowalne zostały wykonane ze specjalnego tworzywa, które rozpada się na wodę, dwutlenek węgla, biomasę oraz śladowe pierwiastki – dzięki temu stanowią one doskonałą alternatywę dla jednorazówek wykonanych z tradycyjnej folii. W naszej ofercie znajdują się także papierowe torebki śniadaniowe oraz torby papierowe z uszami, jak również ekologiczne koperty kurierskie, worki na śmieci czy inne worki foliowe przyjazne środowisku. Stosujemy też granulat z recyklingu do produkcji opakowań foliowych.

Zapraszamy do kontaktu – stale wprowadzamy nowe produkty dla firm, które chcą działać w zgodzie z naturą. Na życzenie naszych klientów realizujemy także indywidualne, niestandardowe zlecenia na ekologiczne opakowania i folie biodegradowalne.

Jakość GRALA

Łączymy najnowocześniejsze technologie produkcji, wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone rozwiązania – dzięki temu nasze produkty z folii cieszą się cały czas tak dużym zainteresowaniem. Cenisz sobie niezawodność i doskonałą współpracę? Skontaktuj się z nami – z pewnością zaproponujemy ci najlepszą ofertę. Produkty GRALA posiadają certyfikaty i normy wytrzymałościowe. Dokładamy wszelkich starań, by folie i opakowania foliowe z naszej oferty dostępne były w najniższej cenie przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości.

GRALA – współpraca

Przywiązujemy wielką wagę do kontaktu z klientami: naszą firmę na rynku opakowań wyróżnia duża elastyczność i otwartość na współpracę. Realizujemy zarówno hurtowe, stałe zlecenia, jak i jednorazowe, specjalne zamówienia w atrakcyjnych cenach.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia? Nasi klienci wybierają produkty z bogatej oferty dostępnej online. W przypadku niestandardowych zamówień zachęcamy do kontaktu – jesteśmy bezpośrednim producentem folii, dlatego podejmujemy się także specjalnych zleceń i doradztwa w tym zakresie. Niemal wszystkie zamówienia jesteśmy w stanie zrealizować w 24 godziny, dlatego jeśli zależy ci na szybkiej obsłudze, nasza firma to zdecydowanie najlepszy wybór. Dział transportu i logistyki dopilnuje, by zamówienie zostało wysłane jak najszybciej – w przypadku dużych zamówień zapewniamy darmowy transport dla naszych kontrahentów. By dodatkowo przyspieszyć realizację zamówienia umożliwiamy także osobisty odbiór towaru.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i problemów zapraszamy do kontaktu – nasi konsultanci przedstawią ofertę oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Indywidualne podejście do wszystkich zamówień sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa; dołącz do nich, jeśli cenisz sobie połączenie wysokiej jakości produktów i najlepszych warunków współpracy.

Sprawdź ofertę produktów foliowych oferowaną przez sklep GRALA: https://sklep.grala.com.pl/

Czytaj poprzedni

Czy da się połączyć branżę obróbki powierzchni z morawskimi winnicami?

Czytaj następny

Jak przygotować się do budowy hali magazynowej?