Opakowania styropianowe – wygoda, trwałość i bezpieczeństwo

Opakowania styropianowe są wykorzystywane w małej i dużej gastronomii. To idealny produkt do przewożenia i przechowywania żywności oraz innych delikatnych, mało odpornych na uszkodzenia produktów. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małego baru, czy prowadzisz sieć restauracji, powinieneś się nim zainteresować. Sprawdź, jakie pojemniki styropianowe są dostępne na rynku i wybierz optymalne dla siebie.

Jakie pojemniki styropianowe są dostępne na rynku?

W naszym asortymencie znajdziesz pudełka styropianowe o różnej pojemności, wykorzystywane m.in. w branży gastronomicznej. Opakowania styropianowe mogą być jednoczęściowe, dwudzielne lub trójdzielne, są idealne do przewożenia dań obiadowych. Dostępne są pudełka na zupy, frytki, hamburgery, sałatki i wiele innych. Dostarczone posiłki można przełożyć na talerz lub zjeść bezpośrednio z pojemnika. W ofercie są również opakowania do przewożenia i zabezpieczania w trakcie transportu innych produktów, np. sprzętu elektronicznego i artykułów gospodarstwa domowego.

Dlaczego warto wybrać opakowania styropianowe?

Styropian ma cechy, które sprawiają, że jest doskonałym materiałem do przechowywania żywności. Ma właściwości izolacyjne i niski stopień przewodzenia ciepła. Dzięki temu zapakowane dania będą dostarczone w odpowiedniej temperaturze, ale opakowanie pozostanie zimne. Styropian nie jest rozpuszczalny w wodzie, nie ulega pęcznienie, nie wchłania wody, jest odporny na działanie kwasów i innych roztworów. Pudełka są lekkie, higieniczne, czyste i tanie, a także trwałe, szczelne i sztywne, dlatego ciężko je uszkodzić. Pojemniki, które oferujemy są wygodne w użytkowaniu. Wygodny system zamykania sprawia, że nic nie przecieka, a prosty mechanizm otwierania pozwala szybko cieszyć się posiłkiem. Dzięki temu produkty ze styropianu są najczęściej wybierane do kontaktu z żywnością. Przewożone posiłki są dobrze zabezpieczone przed wilgocią, wodą i wstrząsami, a także działaniem światła, utratą zapachu i wysychaniem.

Dla kogo są pudełka styropianowe?

Pojemniki styropianowe, które oferujemy, odpowiadają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty wybierane są przez właścicieli barów i restauracji, którzy stawiają na jakość oraz oczekują obsługi na wysokim poziomie. Oferujemy wyroby w atrakcyjnych cenach, solidnie wykonane, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie wykonać opakowanie pod wymiar, w odpowiednim kształcie, według specyfikacji klienta. Produkowane opakowania nadają się do serwowania dań na wynos tj. zupy, dania obiadowe, fast foody, lody itp. Dzięki nim posiłek dotrze do klienta w idealnym stanie, będzie ciepły, aromatyczny i smaczny. Z opakowań korzystają również przetwórcy ryb i świeżego mięsa. Z uwagi na swoje właściwości pudełka styropianowe są idealne go przewożenia tego typu produktów, bez ryzyka ich zepsucia. Nasze pojemniki styropianowe na żywność są bezpieczne, posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Pudełka styropianowe – doskonałe zabezpieczenie delikatnych produktów

Opakowania ze styropianu wykorzystywane są nie tylko w gastronomii, ale również innych branżach przemysłu. Są doskonałe do pakowania i przewożenia artykułów, które można łatwo uszkodzić w czasie transportu, np. przedmiotów ze szkła, porcelany, a także sprzętu RTV tj. telewizory, komputery oraz artykułów gospodarstwa, np. lodówki, piekarniki czy pralki. Zabezpieczone styropianem urządzenia są bezpieczne, odporne na wstrząsy i uderzenia. Pudełka ze styropianu wykorzystywane są również w branży farmaceutycznej. Z uwagi na swoje właściwości nadają się do magazynowania i przewożenia lekarstw i innych wyrobów medycznych.


Nasze pojemniki styropianowe to dobry wybór w atrakcyjnej cenie. Warto po nie sięgnąć, zadbać o komfort klientów, a także zminimalizować ryzyko uszkodzeń i zadbać o swój biznes.

Czytaj poprzedni

Czyściwo przemysłowe. Higiena i bezpieczeństwo w twojej firmie

Czytaj następny

Kredyt na biznes – czy warto finansować start firmy kredytem?