Firmy z opolskiego wiedzą co to znaczy być smart!

W dobie recesji i inflacji renowacja budynku wcale nie musi być tak droga jak malowanie. Na rynku powstaje coraz więcej firm, które trudnią się myciem ciśnieniowym fasad i elewacji, dachów oraz przydomowej kostki brukowej. Są także wyspecjalizowane firmy w renowacji tą metodą zbytków.

Jakiś temu pojawił się na łamach naszego portalu obszerne podsumowanie z seminarium z Prezydentem Miasta Opola Arkadiuszem Wiśniewskim (tutaj możecie przeczytać o smart rozwiązaniach : https://www.industrie-network.com/smart-city-opole-2020-2030/)

W koncepcję bycia smart wpisuje się wiele np. inteligentne światła, parkingi, multimedialne obiekty, ale także mapa ścieżek rowerowych smart. Opolska firma ECO Miasto (www.ecomiasto.pl) w swojej ofercie ma m.in. mycie i czyszczenie fasad i elewacji. Przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz środków chemicznych klasy premium Algen und Moos z Schaich Chemie (sklep: www.betula-chem.pl – wyłączna dystrybucja w Polsce) podąża za trendem smart city – jest eko, jest taniej, jest skutecznie. Na zdjęciach można zobaczyć jeden z opolskich bloków mieszkalnych umyty przez firmę Eco Miasto.  Co jest ważne, prace przebiegają bardzo sprawnie, a efekty widoczne są już tego samego dnia. Dodatkowo fasada jest zabezpieczana środkiem glono- i pleśnioochronym (tutaj MRB12 Schaich Chemie).

Szczególnie dziś, gdy koszty idą znacznie do góry, mycie fasad, tak popularne w Niemczech czy Austrii, jest bardzo dobrym i rentownym rozwiązaniem.

Napisz do autora: biuro@betula-chem.pl

Czytaj poprzedni

Powłoki ochronne – najczęściej wybierane rodzaje

Czytaj następny

Chmura dla firm. Innowacyjność czy konieczność?